دوره جمع بندی YÖS

دوره جمع بندی YÖS

دوره جمع بندی YÖS

جمع بندی و اردوی مطالعاتی آزمون Yös چند سالی است که توسط مجموعه گروه آموزشی MLG  در اولین روزهای اردیبهشت ماه هر سال برگزار می شود تا داوطلبان آزمون Yös با تسلط بیشتر وارد عرصه آزمونی شوند.

یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبان آزمون Yös جمع بندی مطالبی است که آن ها را در طول سال مطالعه کرده اند و حال نیاز به یک دسته بندی مفید از آن ها دارند.

مخاطبین دوره جمع بندی YÖS

گروه آموزشی MLG  برای رفع این دغدغه اقدام به برگزاری کلاس های جمع بندی کرده است به طوری که برای تمامی دانشجویانی که برای آزمون های یوس 2022 آماده می شوند اردوی مطالعاتی فراهم  کرده است و تمامی داوطلبان آزمون یوس 2022 می توانند از این کلاس ها بهره کامل ببرند و در زمان های باقی مانده تا آزمون های یوس دانشگاه های ترکیه به بهترین نحو ممکن تمام مطالب را برای آخرین بار دوره کنند.

خدمات دوره جمع بندی YÖS

  • مرور تمام مطالب هر درس
  • رفع اشکال
  • حل تست های مختلف
  • آزمون های جامع
  • ارائه برنامه مطالعاتی
  • نظارت تیم آموزشی و مشاوره ای
  • برنامه ویژه برای همه داوطلبان
  • مطالعه روزانه از صیح تا شب

زمان و مباحث اردوی مطالعاتی و جمع بندی

اردوی جمع بندی آزمون های یوس  2022 به طور کامل و جامع طبق برنامه ریزی و چارت آموزشی مشخص و دقیق تمام مطالب دروس ریاضی، هوش، هندسه ، منطق و پرابلم را مرور می کند و در کنار مرور مطالب، علاوه بر این که نکات مهم تست زنی را هم تدریس می کند بلکه تست های مختلف از دانشگاه های معتبر ترکیه به انضمام تست های تالیفی استاندارد را برای شما عزیزان حل می کند.

در واقع در کلاس های جمع بندی طبق درسنامه آموزشی حاوی نکات مهم ،تمام سر فصل های آموزشی آزمون یوس در قالب سوالات آزمون های دانشگاه های مختلف بررسی می شود و همچنین تست های تالیفی استاندارد نیز در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

از ویژگی های مهم این دوره آن است که سعی بر آن شده است تا علاوه بر حل سوالات آزمونی و مرور نکات مهم در قالب تست، چندین مرحله آزمون جامع مشابه آزمون های دانشگاه های ترکیه برگزار شود تا داوطلبان هر چه بیشتر با فضای آزمونی و روند ساده سازی آموخته های خود در سوالات مختلف آشنا شوند.

یکی دیگر از مزیت های شرکت در دوره جمع بندی گروه آموزشی MLG ارائه برنامه مطالعاتی و حضور تیم آموزشی و مشاوره ای در طول دوره است تا داوطلبان به دور از دغدغه ها بتوانند مشکلات تحصیلی و آزمونی خود را برطرف نمایند و با تمرکز بیشتری برای شرکت در آزمون های Yös آماده شوند.

از مزیت های مهم در این دوره ها این است که سعی شده است فضا برای داوطلبان ضعیف نیز به گونه ای فراهم شود که احساس نا امیدی نداشته باشند و تا آخرین لحظه برای رسیدن به موفقیت و قبولی در آزمون یوس تلاش کنند.

داوطالبان در طول این دوره می توانند به صورت روزانه از فضای پانسیون مطالعاتی مجموعه MLG  بهره گرفته و مطالعه خود را در فضایی تخصصی منطبق بر دوره Yös انجام دهند.

به عبارت دیگر هر داوطلب آزمون یوس می تواند حداقل از صبح تا شب در فضای مجموعه MLG سر کلاس حاضر شود و در زمان هایی که کلاس ندارد می تواند در فضای مجموعه به مطالعه و تست زنی زیر نظر تیم آموزشی و مشاوره ای بپردازد.

برای وقت استراحت و نهار داوطلبان هم فکر ویژه ای شده است و اتاق مخصوصی برای این موضوع در نظر گرفته شده است. در واقع با خیالی راحت برای دوره جمع بندی خود را به ما بسپارید و از نتیجه کار مطمئن باشید.

بی شک جمع بندی یکی از مهم ترین قدم ها در کسب موفقیت نهایی است و دوره جمع بندی گروه آموزشی MLG سعی بر آن داشته است تا این امر را به بهترین نحو محقق سازد.

نتیجه اثر بخش این دوره جمع بندی (اردوی مطالعاتی ) در نتایج داوطالبان طی سال های اخیر مشهود بوده است.

اگر شما نیز علاقمند به استفاده از این دوره هستید می توانید با دپارتمان تحصیل در ترکیه مجموعه گروه آموزشی MLG تماس بگیرید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x