دوره جمع بندی YÖS

دوره جمع بندی یوس (YÖS) 2023

دوره جمع بندی Yös و اردوی مطالعاتی آزمون Yös چند سالی است که توسط مجموعه گروه آموزشی MLG  در اولین روزهای اردیبهشت ماه هر سال برگزار می شود تا داوطلبان آزمون Yös با تسلط بیشتر وارد عرصه آزمونی شوند.

یکی از مهمترین دغدغه های داوطلبان آزمون Yös جمع بندی مطالبی است که آن ها را در طول سال مطالعه کرده اند و حال نیاز به یک دسته بندی مفید از آن ها دارند.

مخاطبین دوره جمع بندی آزمون YÖS

گروه آموزشی MLG  برای رفع این دغدغه اقدام به برگزاری کلاس های جمع بندی کرده است به طوری که برای تمامی دانشجویانی که برای آزمون های یوس 2023 آماده می شوند اردوی مطالعاتی فراهم  کرده است که بتوانند از این کلاس ها بهره کامل ببرند و در زمان های باقی مانده تا آزمون های یوس دانشگاه های ترکیه به بهترین نحو ممکن تمام مطالب را برای آخرین بار دوره کنند.

اردوی جمع بندی یوس

خدمات دوره جمع بندی آزمون یوس YÖS

 • مرور تمام مطالب هر درس
 • رفع اشکال
 • حل تست های مختلف
 • آزمون های جامع
 • ارائه برنامه مطالعاتی
 • نظارت تیم آموزشی و مشاوره ای
 • برنامه ویژه برای همه داوطلبان
 • مطالعه روزانه از صیح تا شب

زمان و مباحث اردوی مطالعاتی و جمع بندی

اردوی جمع بندی آزمون های یوس  2023 به طور کامل و جامع طبق برنامه ریزی و چارت آموزشی مشخص و دقیق تمام مطالب دروس ریاضی، هوش، هندسه ، منطق و پرابلم را مرور می کند و در کنار مرور مطالب، علاوه بر این که نکات مهم تست زنی را هم تدریس می کند بلکه تست های مختلف از دانشگاه های معتبر ترکیه به انضمام تست های تالیفی استاندارد را برای شما عزیزان حل می کند.

در واقع در کلاس های جمع بندی طبق درسنامه آموزشی حاوی نکات مهم ،تمام سر فصل های آموزشی آزمون یوس در قالب سوالات آزمون های دانشگاه های مختلف بررسی می شود و همچنین تست های تالیفی استاندارد نیز در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

از ویژگی های مهم این دوره آن است که سعی بر آن شده است تا علاوه بر حل سوالات آزمونی و مرور نکات مهم در قالب تست، چندین مرحله آزمون جامع مشابه آزمون های دانشگاه های ترکیه برگزار شود تا داوطلبان هر چه بیشتر با فضای آزمونی و روند ساده سازی آموخته های خود در سوالات مختلف آشنا شوند.

یکی دیگر از مزیت های شرکت در دوره جمع بندی گروه آموزشی MLG ارائه برنامه مطالعاتی و حضور تیم آموزشی و مشاوره ای در طول دوره است تا داوطلبان به دور از دغدغه ها بتوانند مشکلات تحصیلی و آزمونی خود را برطرف نمایند و با تمرکز بیشتری برای شرکت در آزمون های Yös آماده شوند.

از مزیت های مهم در این دوره ها این است که سعی شده است فضا برای داوطلبان ضعیف نیز به گونه ای فراهم شود که احساس نا امیدی نداشته باشند و تا آخرین لحظه برای رسیدن به موفقیت و قبولی در آزمون یوس تلاش کنند.

داوطالبان در طول این دوره می توانند به صورت روزانه از فضای پانسیون مطالعاتی مجموعه MLG  بهره گرفته و مطالعه خود را در فضایی تخصصی منطبق بر دوره Yös انجام دهند.

به عبارت دیگر هر داوطلب آزمون یوس می تواند حداقل از صبح تا شب در فضای مجموعه MLG سر کلاس حاضر شود و در زمان هایی که کلاس ندارد می تواند در فضای مجموعه به مطالعه و تست زنی زیر نظر تیم آموزشی و مشاوره ای بپردازد.

برای وقت استراحت و نهار داوطلبان هم فکر ویژه ای شده است و اتاق مخصوصی برای این موضوع در نظر گرفته شده است. در واقع با خیالی راحت برای دوره جمع بندی خود را به ما بسپارید و از نتیجه کار مطمئن باشید.

بی شک جمع بندی یکی از مهم ترین قدم ها در کسب موفقیت نهایی است و دوره جمع بندی گروه آموزشی MLG سعی بر آن داشته است تا این امر را به بهترین نحو محقق سازد.

نتیجه اثر بخش این دوره جمع بندی (اردوی مطالعاتی ) در نتایج داوطالبان طی سال های اخیر مشهود بوده است.

اگر شما نیز علاقمند به استفاده از این دوره هستید می توانید با دپارتمان تحصیل در ترکیه مجموعه گروه آموزشی MLG تماس بگیرید.

جمع بندی آزمون یوس همراه با تور آزمون

آزمون یوس مرکزی (متمرکز)

پس از کش و قوس های فراوان  در سال های اخیر پیرامون روند انتخاب و پذیرش سلیقه ای برخی از دانشگاه ها و نیز بحث مواردی نظیر فروش صندلی سازمان آموزش عالی ترکیه(YÖK) وارد عمل شد و به منظور سامان بخشی ورود به دانشگاه های ترکیه تصمیم گرفت که متولی برگزاری آزمون یوس سازمان ÖSYM باشد و به این ترتیب نظارت بیشتری بر روند پذیرش از طریق آزمون یوس داشته باشد. ثبت نام این آزمون طبق آخرین بخشنامه سازمان YÖK از تاریخ 3 آذر 1401 معادل 24 نوامبر 2022 لغایت 14 آذر 1401 معادل 5 دسامبر 2022 و از طریق سایت ÖSYM انجام خواهد شد. آزمون یوس مرکزی در تاریخ 9 بهمن 1401 معادل 29 ژانویه 2023 ساعت 11:15 دقیقه بصورت سراسری در ترکیه و بیش از 20 کشور دنیا برگزار خواهد گردید.

اطلاعات آزمون یوس TR

آزمون یوس متمرکز 2023 شامل 80 سوال خواهد بود که 40 سوال آن ریاضی و هندسه و 40 سوال آن مباحث مرتبط با هوش خواهد بود. زمان آزمون یوس مرکزی 100 دقیقه می باشد و زبان آزمونی نیز شامل ترکی، انگلیسی، عربی، فرانسوی، آلمانی و روسی است. نتیجه آزمون یوس مرکزی 2 سال اعتبار خواهد داشت و داوطلبان می توانند به مدت 2 سال از نتیجه این آزمون برای ثبت نام در دانشگاه های ترکیه استفاده کنند.

دوره جمع بندی آزمون یوس متمرکز

یکی از طرح های موفقی که چندین سال است در مجموعه آموزشی MLG در حال برگزاری است، طرح جمع بندی آزمون YÖS است. داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون های YÖS با شرکت در این طرح، تا حدود زیادی مطالب مورد نیاز برای شرکت در آزمون یوس را مرور و جمع بندی کرده و با تسلط بیشتری در آزمون شرکت می کنند. با توجه به تجربه بسیار موفق دوره جمع بندی برای داوطلبان آزمون یوس، مجموعه آموزشی MLG اقدام به برگزاری دوره جمع بندی و اردوی مطالعاتی ویژه داوطلبان آزمون یوس مرکزی نموده است تا داوطلبان عزیز این آزمون با تسلط بیشتری در آزمون یوس مرکزی شرکت کنند.

خدمات دوره جمع بندی یوس مرکزی

 • مطالعه پانسیونی در فضای آموزشی هوشمند مجموعه
 • مرور تمام سرفصل های ریاضی، هندسه و هوش
 • بیش از 150 ساعت مفاهیم آموزشی
 • حل تست های منتخب از بانک تست های معتبر و رفع اشکال
 • آزمون های منظم و شبیه ساز
 • نظارت مطالعاتی توسط تیم مشاوره ای مجموعه

زمان دوره جمع بندی آزمون یوس مرکزی مجموعه MLG

دوره جمع بندی آزمون یوس متمرکز و اردوی مطالعاتی ویژه این آزمون از تاریخ 18 دی ماه 1401 به مدت سه هفته برگزار خواهد گردید و طی این دوره تمام مفاهیم مورد نیاز داوطلبان شرکت در آزمون یوس TR توسط اساتید برتر مجموعه مرور و رفع اشکال خواهد شد. طی این دوره چندین مرحله آزمون آزمایشی مشابه آزمون اصلی برگزار خواهد شد تا داوطلبان هر چه بهتر در فضای آزمونی قرار گیرند. طی این دوره تمام امکانات آموزشی و رفاهی مجموعه در اختیار داوطلبان عزیز است تا با فراغ بال و خاطری آسوده برای رسیدن به موفقیت در آزمون یوس مرکزی تلاش کنند.

اگر شما نیز تمایل به شرکت در دوره جمع بندی آزمون یوس مرکزی مجموعه آموزشی MLG را دارید کافی است تا با ما کارشناسان ما در ارتباط باشید و بتوانید با تسلط کافی در این آزمون شرکت کنید.

3.5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x