مشاوره و تعیین سطح آنلاین آلمانی

کلاس زبان آلمانی در تهران و کرج

اگر قصد شروع و یادگیری زبان آلمانی را دارید و میخواهید در دوره های یادگیری زبان آلمانی شرکت کنید شما نیاز خواهید داشت تا در آزمون تعیین سطح زبان آلمانی شرکت کنید تا بتوانید سطح توانایی و مهارت خود را در این زبان بشناسید. آزمون تعیین سطح زبان آلمانی توسط موسسات و انتشارات دانشگاهی مختلفی با استفاده از اصول و استاندارد های جهانی طراحی شده اند که در آنها مهارت های شما در بخش های دستورزبان، درک جملات، بخش واژگان و درک عبارات آلمانی مورد سنجش قرار می گیرد.

اگر شما هیچ پیش زمینه قبلی از زبان آلمانی ندارید نیازی به تعیین سطح نیست و باید از بخش مقدماتی شروع به یادگیری زبان آلمانی کنید.  برای شروع یادگیری و گرفتن مشاوره رایگان با تیم مشاوره آموزشگاه زبان ایرانی نو تماس بگیرید.

شما با هر هدفی اقدام به یادگیری زبان آلمانی نمایید در ابتدا لازم است که بدانید در چه سطحی قرار دارید. تعیین سطح درست و اصولی در شروع یادگیری یک زبان به شما کمک می کند تا نقاط ضعف و قدرت خود را بشناسید که به این ترتیب در زمان و انرژی خود تا حد زیادی صرفه جویی کنید.

در  گروه آموزشی موسوی شما می توانید در آزمون تعیین سطح آنلاین زبان آلمانی شرکت کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایید. نتایج این آزمون مشابه آزمون حضوری دقیق است.