اگر به دنبال آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج و تهران هستید به شما پیشنهاد می کنم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید. یادگیری زبان های خارجی به دلایل مختلفی مورد نیاز افراد قرار می گیرد. یادگیری زبان انگلیسی یکی از مواردی است که برای همه ی افراد جزو واجبات است زیرا زبان انگلیسی زبان بین المللی است و یادگیری این زبان برای مهاجرت به کشور های مختلف، مسافرت های خارجی، تحصیل در خارج و همچنین کسب موقعیت های شغلی بهتر و جایگاه اجتماعی بالاتر به شما کمک می کند.  از جمله موسسات زبان انگلیسی در کرج و تهران هستند که می توانند در زمینه ارائه خدمات آموزشی برای تسهیل یادگیری مهارت زبان های خارجی، موثر باشند. در این قسمت می خواهیم به معرفی ویژگی هایی که باید در انتخاب یک موسسه زبان آموزی خوب به آن توجه کنید، بپردازیم. در نهایت با کلاس‌ها و خدمات موسسه ما به نام “گروه آموزشی MLG” آشنا می‌شوید که بیش از 7 سال در این زمینه فعالیت می‌کند.

آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران و کرج

آموزشگاه زبان در کرج و تهران شامل کلاس‌های مختلفی از موسسات گوناگون می‌شود که سبب شده است تا بسیاری از افراد در انتخاب آنها دچار گمراهی شوند. همانطور که می دانید، زبان یکی از مهارت های بسیار مهم در دنیای کنونی است. این مهارت می تواند برای کار، تحصیل، مهاجرت و یا کسب دانش بیشتر از منابع مختلف استفاده شود. بهترین زبان هایی که معمولا در آموزشگاه زبان تدریس می شوند عبارتند از انگلیسی، ترکی، عربی، آلمانی، چینی و ژاپنی.

استفاده از یک آموزشگاه خوب زبان انگلیسی در تهران و کرج می تواند در روند یادگیری مهارت های شما بسیار موثر باشد. امروزه بسیاری از کسانی که به صورت هدفمند در این حوزه وارد می شوند، تلاش می کنند تا مسیر یادگیری را کوتاه تر کنند. این کار می تواند به کمک اساتید و شرکت در کلاس های حضوری، انجام شود. از سوی دیگر می توان به برخی مزایا اشاره کرد که می توانید با شرکت در بهترین کلاس زبان انگلیسی ، آنها را بدست آورید. از جمله:

  • بهره مندی از تجارب اساتید: شاید بتوان گفت مهم ترین مزیت شرکت در کلاس های زبان انگلیسی ، بهره مندی از دانش و تجربه اساتید است. دانش آموزان به وسیله این عنصر ارزشمند، می توانند برای اهداف خود برنامه بهتری داشته باشند و دیگر نیازی به اتلاف زمان برای تجربه و خطا ندارند.
  • رفع اشکال: معلم ها می توانند به واسطه سابقه تدریس خود، به راحتی مشکلاتی را که ممکن است برای زبان آموزان پیش آیند را برطرف کنند. این کار کمک می کند تا ابهامات و اشکالاتی که در مسیر آموزش دانش آموز وجود دارد، سریع تر برطرف شوند.
  • بهره مندی از امکانات آموزشی: در نهایت نیز می توان به تجهیزات آموزشی اشاره کرد که فرد می تواند از آنها به عنوان عنصر مکمل برای آموزش زبان استفاده نماید.

موسسه ما به عنوان یکی از پیشتازان عرصه زبان آموزی در کرج با داشتن این ویژگی ها، سطح کیفی خدمات خود را بالاتر برده است. شما می توانید در انتها با مشاهده کلاس های MLG، با ثبت نام حضوری و غیر حضوری از خدمات ما بهره مند شوید.

ویژگی های بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج و تهران

پیش از آنکه بخواهیم به معرفی لیست آموزشگاه زبان در کرج بپردازیم، بهتر است با فاکتورهایی که بایستی این دسته از مراکز داشته باشند، آشنا شویم که عبارتند از:

  • بهره مندی از اساتید مجرب: ارزش هر مجموعه آموزشی، تا حد زیادی به اساتیدی که در آنجا مشغول هستند بستگی دارد. از همین رو بسیار مهم است در انتخاب بهترین آموزشگاه زبان  انگلیسی کرج و تهران، معلمانی که در آنجا تدریس می کنند را از نظر سابقه کاری، تحصیلات و نیز دانش و تجربه آموزشی که دارند، بررسی کنید.
  • محیط آموزشی مناسب: مورد دیگری که می توان آن را در لیست فاکتورهای مهم در شناخت بهترین کلاس های زبان انگلیسی در تهران و کرج درنظر گرفت، تجهیزات و بستر آموزشی است. هر موسسه آموزشی باید برای فراهم کردن بستر رفاهی و آموزشی مناسب همراه با نظم و آسایش تلاش کند.
  • منابع مناسب: مورد دیگری که می توان در لیست ویژگی های استاندارد آموزشگاه های زبان عالی کرج درنظر گرفت، بکارگیری منابع آموزشی قوی هستند. در این حالت، می توانید تمام جنبه های لازم برای پوشش مهارت های چهارگانه دانش آموزان را در نظر بگیرید.
  • فعالیت های گروهی و دو طرفه: مولفه دیگری که ممکن است کمتر کسی به آن توجه کند، شیوه تدریس در آموزشگاه های معتبر می باشد. در این حالت بایستی نحوه آموزش حالتی تعاملی داشته باشد تا زبان آموزان بتوانند با فهمیدن مفاهیم تئوری از سوی اساتید، آن را با دانش خود استفاده کنند.

موسسه ما به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در کرج تاکنون ده ها کلاس مختلف در این قسمت را ارائه کرده است. همچنین از همان ابتدا با داشتن این مشخصه ها، توانسته است رضایت زبان آموزان را حد بالایی حفظ کند. لیست زبان های تدریس شده در گروه آموزشی MLG به شرح زیر می باشد:

آموزشگاه زبان

زبان آموزشی

گروه آموزشی MLG

انگلیسی، ترکی، چینی، ژاپنی، روسی، اسپانیایی، نروژی، کره ای، ایتالیایی، دانمارکی، هلندی، هندی، عربی

معرفی آموزشگاه زبان MLG در تهران و کرج

ما معتقدیم آموزشگاه زبان MLG یکی از بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در کرج می باشد. آموزشگاه MLG به صورت یک گروه آموزشی از سال 1394 در استان البرز تشکیل شده است. هدف ما از ابتدای ساخت این مجموعه، ارتقا سطح کیفی آموزش در حوزه زبان آموزی تعیین شده است. دوره‌‌های آموزشی ارائه شده مجموعه ما، به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شوند که پویایی خوبی در زمان بندی کلاس ها ارائه می دهند.

وجه تمایز گروه MLG به عنوان برترین آموزشگاه زبان در کرج و تهران نسبت به سایرین، افزایش بازدهی با کم کردن تعداد زبان آموزان در کلاس های آموزشی و فوکوس بر آنها است. با اتخاذ این سیاست در طول چند سال اخیر، تمرکز بر روی شرکت کنندگان به صورت مستقیم از سوی اساتید بیشتر شده است. همچنین سیلابس ها و منابع آموزشی با سرعت و کیفیت بالاتری آموزش داده می شوند.

کلاس ها و مزایای گروه آموزشی MLG

کلاس‌ها و خدمات MLG به عنوان آموزشگاه زبان در کرج شامل موارد زیر هستند:

خدمات و کلاس ها

شیوه برگزاری

تعیین سطح

به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین

دوره های آموزش مکالمه زبان انگلیسی

حضوری، آنلاین، فشرده و نیمه فشرده

دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی

در 8 ترم در سطوح TA1.1 تا TB2.2

دوره های آموزش زبان فرانسوی

در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته

دوره های آموزش زبان آلمانی

در 16 ترم در سطوح GA 1.1A تا GB 2.2B

دوره های آموزش آیلتس

به صورت دوئت، غیر فشرده، ماک، ورک شاپ، تک مهارته، مقدماتی، دوئت توربو، خصوصی، روش تدریس

دوره آموزش زبان فرانسوی

در سطوح پایه A1 الی پیشرفته C1 به صورت گروهی، خصوصی و آنلاین

دوره آموزش آزمون یوس

کلاس های جامع سالیانه، ریاضی، هوش، هندسه + خدمات مشاوره

همچنین از ویژگی های دیگری که سعی کرده ایم از آنها نیز برای ارتقای خدمات و افزایش کیفیت کلاس ها استفاده کنیم، می‌ توان گفت:

  • استفاده از اساتید با تحصیلات دانشگاهی و خبره،
  • استفاده از کادر جوان و پرانرژی برای پیگیری فعالیت ها و زبان آموزشی دانش آموزان،
  • بهره مندی و ارائه یک محیط پویا که می تواند زمینه ساز آموزش با کیفیت بالاتر در این آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج باشد.