دانشگاه گالاتا هدر

دانشگاه گالاتا

بسیاری از افراد تحصیل در خارج از کشور را راهی مناسب تر برای رسیدن به آرزوهای تحصیلی خود می دانند و معتقدند که شرایط ورود به دانشگاه های خارج از کشور بسیار راحت تر است.

البته باید توجه داشت که تحصیل در دانشگاه های خارج از ایران با توجه به شرایط دانشگاه و کشور مقصد، معایب و محاسن زیادی را می تواند همراه داشته باشد.

شاید بحث دلتنگی و غربت و سختی زندگی، هزینه های زندگی دانشجویی در سال اول، فرهنگ جدید و عدم اطلاع از قوانین کشور مقصد جزو موارد اجتناب ناپذیر مهاجرت تحصیلی هستند، اما اگر انتخاب دانشگاه و کشور مقصد سنجیده و حساب شده باشد می تواند فرصت های زیادی را برای دانشجویان مهیا کند.

در این میان، کشور ترکیه به علت اشتراکات فرهنگی بسیار زیاد به کشور ایران مورد توجه بسیاری از دانشجویان و خانواده های ایرانی قرار گرفته است. کشور ترکیه با داشتن دانشگاه های پیشرفته و با بهره گیری از اساتید بین المللی به یکی از قطب های پیشرو در زمینه علوم مختلف تبدیل شده است.

دانشگاه های کشور ترکیه عضو پیمان بولونیا می باشند و علاوه بر این موضوع، ارتباطات بین المللی خوب با سایر دانشگاه های بین المللی جهان دارند. همچنین استفاده از بورسیه های متعدد تحصیلی باعث شده است تا دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه های کشور ترکیه از فرصت های زیادی برای پیشرفت در سطوح مختلف بهره مند باشند.

دانشگاه های خصوصی کشور ترکیه دارای امکانات آموزشی و علمی به روز می باشند و ارتباطات بین دانشگاهی خوبی با دانشگاه های اروپایی و آمریکایی داشته و دانشجویان دانشگاه های خصوصی می توانند از شرایط انتقال بین دانشگاهی مانند ” آراسموس موندوس ” استفاده کنند.

یکی از دانشگاه های خصوصی پیشرفته شهر استانبول دانشگاه گالاتا می باشد که در منطقه بیگلو استانبول قرار گرفته است. امکانات حرفه ای و کیفیت آموزشی بالا، این دانشگاه را به یکی از محبوب ترین دانشگاه های خصوصی شهر استانبول مبدل کرده است. سال تاسیس این دانشگاه 2020 می باشد و در ارزیابی های بین المللی رتبه 54 کشوری و 3228 جهانی را به خود اختصاص داده است.

از جمله امکانات گسترده دانشگاه خصوصی گالاتا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دپارتمان های تخصصی دندانپزشکی (دپارتمان دهان، جراحی فک و صورت، دندان شناسی، پریودنتولوژی )
  • کلاس های درس پیشرفته مجهز به امکانات روز دنیا
  • فضای مطالعاتی آزاد
  • کتابخانه های مجهز
  • آزمایشگاه های تخصصی با به روز ترین تجهیزات
  • سالن های غذاخوری
  • سالن های ورزشی و زمین های بازی

برای ثبت نام ترجمه ریز نمرات دبیرستان، ترجمه مدرک دیپلم یا گواهی موقت آن، ترجمه پاسپورت، عکس 3× 4 و درصورت داشتن مدرک زبان، اصل آن الزامی است.

این دانشگاه دارای 4 دانشکده علوم ورزشی، هنر و علوم اجتماعی، علوم سلامت و دندانپزشکی می باشد. از مهم ترین رشته های این دانشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دانشکده علوم ورزشی

مربیگری

4500 دلار سالانه

دانشکده هنر و علوم اجتماعی

آشپزی

حدود 5000 دلار سالانه

طراحی داخلی

حدود 5000 دلار سالانه

روان شناسی

حدود 5000 دلار سالانه

ارتباطات

حدود 5000 دلار سالانه

دانشکده علوم سلامت

پرستاری

4500 دلار سالانه

فیزیوتراپی

4500 دلار سالانه

تغذیه و رژیم غذایی

4500 دلار سالانه

دانشکده دندانپزشکی

دندانپزشکی ( به زبان انگلیسی)

حدود 27000 دلار سالانه

دندانپزشکی( به زبان ترکی)

حدود 21000 دلار سالانه

اگر انتخاب شما برای ادامه تحصیل دانشگاه گالاتا است، می توانید با کارشناسان تحصیل در ترکیه مجموعه mlg در ارتباط باشید تا از بورسیه های 50 درصدی در پرداخت شهریه این دانشگاه بهرمند شوید. ما در تمام این مسیر در کنار شما خواهیم بود تا رویای رسیدن به موفقیت تحصیلی را نزدیک تر از همیشه برایتان مهیا سازیم.