برگزاری تور آزمون های یوس 2023

برگزاری تور آزمون های یوس 2023

آزمون های بین المللی که در کشور ترکیه برگزار می شود مانند آزمون YOS ،آزمون SAT ،آزمون ALES و سایر آزمون ها نیاز به حضور مستقیم شما در کشور ترکیه  را دارند. به همین دلیل متقاضیان آزمون یوس پس از اتمام دوره های آمادگی یوس جهت شرکت در آزمون های یوس دانشگاه های ترکیه به دنبال اسکان در کشور ترکیه برای شرکت در آزمون ها هستند. از همین رو داشنجویان یوس به دنبال تور آموزشی آزمون های یوس می گردند تا بتوانند با خیالی آسوده و به دور از دغدغه های غیر آموزشی به هدف خود یعنی قبولی در آزمون های یوس دست پیدا کنند.

از طرفی تور آزمون های یوس باید هم از نظر محل اسکان کیفیت لازم را داشته باشد تا دانشجویان یوس احساس آرامش داشته باشند و هم از نظر آموزشی تا داوطلبان آزمون های یوس با حس خوب و انرژی بالا در آزمون های یوس دانشگاه های ترکیه شرکت کنند.

متفاوت ترین تور آموزشی آزمون های یوس 2023

گروه آموزشی MLG  با سابقه طولانی در زمینه برگزاری تور آزمون های یوس کشور ترکیه با کسب نتایج فوق العاده و رضایتمندی بالای دانشجویان و متقاضیان در حال خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. از این رو امسال هم برای آزمون های یوس 2023 تور فوق العاده و متمایزی را نسبت به موسسات دیگر در نظر گرفته است. 

تور آزمون های یوس در دو بازه زمانی برگزار می شود:

1- تور آزمون یوس مرکزی (TR YÖS) :

آزمون یوس مرکزی در ژانویه ۲۰۲۳ برگزار می شود . هر چند که تا آبان ماه 1401 بخشنامه رسمی و نحوه برگزاری آن توسط سازمان YÖK منتشر نشده بود و متقاضیان ورود و  ثبت نام در دانشگاه های ترکیه یک برنامه ریزی یشنهادی داشته و خود را برای آزمون احتمالی ژانویه( دی ماه) آماده می کردند؛  در نهایت اطلاعات تکمیلی این بخشنامه در 3 آذر ماه 1401 توسط سازمان YÖK منتشر شد.

 • بازه ثبت نام آزمون یوس مرکزی YÖS) (TR:

طبق آخرین بخشنامه سازمان YÖK ثبت نام آزمون یوس متمرکز( مرکزی) از تاریخ 3 آذر 1401 معادل 24 نوامبر 2022 لغایت 14 آذر 1401 معادل 5 دسامبر 2022 و از طریق سایت ÖSYM به نشانی tryos.osym.gov.tr/TryosYetki/Giriş انجام خواهد شد.

برای این آزمون نیز ثبت نام با تاخیر در نظر گرفته شده است اما ثبت نام در این بازه مشتمل بر پرداخت 50 درصد هزینه آزمونی اضافی نسبت به ثبت نام در بازه زمانی مقرر است. شروع ثبت نام با تاخیر آزمون یوس متمرکز( مرکزی) از 21 آذر 1401 معادل 12 دسامبر 2022 لغایت 24 آذر 1401 معادل 15 دسامبر 2022 می باشد.

 • تاریخ آزمون یوس متمرکز YÖS) (TR:

آزمون یوس متمرکز یا به عبارت دیگر آزمون یوس مرکزی پس از کش و قوس های فراوان در تاریخ 9 بهمن 1401 معادل 29 ژانویه 2023 ساعت 11:15 دقیقه بصورت سراسری در ترکیه و بیش از 20 کشور دنیا برگزار خواهد گردید. شایان ذکر است که داوطلبان بعد از ساعت 11 روز 29 ژانویه 2023 حق ورود به مراکز آزمونی را نخواهند داشت.

2- تور آزمون های یوس جامع ( غیر متمرکز) :

آزمون یوس غیر متمرکز معمولا هر سال در بازه زمانی اردیبهشت ماه تا تیر ماه برگزار می شود. تعداد دانشگاه هایی که مجری برگزاری آزمون یوس هستند حدود ۳۰ دانشگاه هستند و سایر دانشگاه ها بر اساس نتایج یوس دانشگاه های معتبر اقدام به پذیرش دانشجو می کنند.

تور آزمون های یوس 2023

خدمات اردو آزمون های یوس 2023

لازم به ذکر هست که تور آزمون های یوس در دو بازه زمانی گفته شده ( بازه بهمن ماه و بازه اردیبهشت ماه ) هیچ تفاوتی در خدمات ارائه شده ندارد و فقط از نظر زمانی تور آزمون یوس مرکزی کوتاه تر هست.

 1.  اقامت 5 روزه الی 7 روزه برای آزمون یوس مرکزی و 30 الی 45 روزه برای آزمون یوس جامع                                       
 2. بلیط رفت و برگشت تهران- استانبول
 3. اسکان در هتل 4 ستاره در قسمت اروپایی استانبول 
 4. پذیرایی در 3 وعده غذایی به صورت 2 نوع ( صبحانه ، نهار و شام)
 5. ترنسفر از محل فرودگاه به محل استقرار در استانبول
 6. ترنسفر به محل آزمون ها (دانشگاه ها) با خودرو ای مناسب و راحت
 7. همراه داشتن اساتید تخصصی به ازای هر درس
 8. برگزاری کلاس های جمع بندی و رفع اشکال
 9. برگزاری کلاس های تست زنی قبل از آزمون دانشگاه مد نظر
 10. مجهز بودن محل اقامت به کلاس هوشمند جهت تدریس اساتید
 11. برگزاری جلسات آموزشی، مشاوره ای و انگیزشی در طول دوره
 12. دسترسی و ارتباط راحت با اساتید در طول روز
 13. برگزاری گشت شهری و بازدید از مکان های تفریحی
 14. بازدید از برخی دانشگاه های شهر استانبول و ایجاد انگیزه در قبولی دانشگاه ها
 15. تهیه بیمه و سیم کارت برای تک تک دانشجویان
 16. گزارش روزانه از وضعیت دانشجویان به خانواده ها
ثبت نام تور آزمون های یوس ترکیه

لازم به ذکر هست آزمون های یوس دانشگاه های ترکیه هرساله معمولا در اردیبهشت‌ ماه برگزار می شود اما با شروع پاندمی کرونا تاریخ آزمون‌های یوس تغییر کرده و تقریباً از اوایل خرداد ماه شروع و تا اواسط تابستان ادامه می یابد. امسال هم یعنی سال تحصیلی 2023-2022 این آزمون ها در هفته اول خرداد ماه شروع می شود. از این رو تمامی ثبت نام های آزمون های یوس 2023 توسط کارگروه ثبت نام آزمون ها همزمان با برگزاری تور انجام می شود تا دانشجویان در شهر اشتانبول به راحتی در آزمون ها شرکت کنند.

همان طور که ملاحظه کردید اردو آزمون های یوس 2023 گروه آموزشی MLG  در راستای برطرف کردن دغدغه های داوطلبان یوس است تا بدون هیچ گونه مشکلی در آزمون های یوس شرکت کنند.

حال برخی از این دغدغه ها که توسط تیم ما به بهترین نحوه ممکن حل شده است را با هم مرور کنیم :

راه حل گروه آموزشی MLG  :

اسکان در بهترین هتل 4 ستاره در قسمت اروپایی شهر زیبای استانبول

هتل محل استقرار دانشجویان یوس 2023 امکانات ویژه ای دارد. در واقع این هتل 3 وعده غذایی دارد که در هر وعده شما می توانید غذای دلخواه خود را انتخاب کنید و با کمال آرامش در رستوران هتل غذای خود را میل کنید. از طرفی اتاق ها مجهز به سرویس های تخت خواب راحت به همراه مستر(سرویس حمام و دستشویی ) می باشد . بنابراین گویی در منزل خود زندگی می کنید اما از فضای شهر استانبول لذت می برید و دیگرهیچ گونه نگرانی بابت کیفیت محل اقامت و نوع غذاها در کشور ترکیه ندارید.

راه حل گروه آموزشی MLG  :

استقرار در بهترین و نزدیک ترین لوکیشن نسبت به مراکز مختلف آزمون یوس ( قسمت اروپایی شهر استانبول).

مجموعه ما محل استقرار خود را در قسمت اروپایی شهر استانبول در نظر گرفته است، جایی که به دو دلیل بسیار لوکیشن خوبی برای آزمون های یوس 2023 است:

 • مراکز آزمون های یوس هر ساله در شهر استانبول بسیار بیشتر نسبت به شهر های دیگر کشور ترکیه است
 • اکثر دانشگاه های ترکیه مراکز آزمون خود را در قسمت اروپایی شهراستانبول در نظر می گیرند و این یعنی همان جایی که گروه آموزشی MLG مستقر هست و تور آزمون های یوس خود را برگزار می کند.

 دیگه چی از این بهتر؟

راه حل گروه آموزشی MLG  :

شما در محیطی به سر خواهید برد که آرامش همواره برقرار هست. در واقع برای تمام دغدغه های شما بهترین راه حل در نظر گرفته شده است. همان طور که گفته شد محل اسکان شما دانشجویان عزیز در قسمت اروپایی شهر استانبول  می باشد و این یعنی شما به محل مراکز آزمون ها نزدیک هستید و به خودی خود حجم ترافیک بسیار کمتر می شود و از طرفی چندین دستگاه خودروی مناسب به صورت 24 ساعته مشغول خدمت رسانی هستند تا شما به موقع و بدون استرس در محل آزمون شرکت کنید.

راه حل گروه آموزشی MLG  :

گروه آموزشی MLG برای تور آزمون های یوس 2023 به طور ویژه برنامه ریزی درسی و آموزشی کرده است. بدین گونه که برای هر درس یک استاد تخصصی همراه خود دارد تا دانشجویان در دوران اقامت خود در ترکیه به راحتی با اساتید در ارتباط باشند. در طول دوران اقامت در ترکیه کلاس هایی برای مرور مطالب آزمون دانشگاه های ثبت نامی توسط دانشجویان در نظر گرفته شده است و علاوه بر این موضوع در این کلاس ها جهت رفع اشکال کامل تر تست های استاندارد متنوعی هم کار می شود.

لازم به ذکر هست که تمامی این تدریس ها در قالب فایل های دیجیتالی در کلاس های مجهز به تخته و تلویزیون هوشمند انجام می شود تا با بهترین کیفیت ممکن یادگیری 100 درصدی انجام شود . در واقع شما یکبار از نو تمام مباحث آزمون های یوس 2023 را دوره می کنید و با آمادگی کامل تری نسبت به دانشجویان یوس موسسات دیگر در آزمون ها شرکت می کنید.

راه حل گروه آموزشی MLG  :

گروه آموزشی MLG تاکید ویژه ای بر مباحث مشاوره ای و انگیزشی دارد و همواره در تور آزمون های یوس از یک کارگروه تخصصی مشاوره ای استفاده می کند و با برگزاری جلسات گروهی و خصوصی جهت بالا بردن انگیزه و حفظ روحیه جمعی و فردی دانش آموزان تاثیر به سزایی دارد و نتیجه این کارگروه مشاوره ای را در قبولی دانشجویان خود طی سالیان گذشته در آزمون های یوس به شدت احساس کرده است.

خالی از لطف نیست که بدانید تیم اعزامی گروه آموزشی MLG به کشور ترکیه به صورت مدام با خانواده های دانشجویان یوس در ارتباط هست و گزارش های لازم را نیز در اختیار خانواده ها قرار می دهد البته این بدین معنا نیست که خانواده های عزیز نتوانند در تور آموزشی آزمون های یوس 2023 همراه فرزندانشان باشند بلکه می توانند با هماهنگی قبلی در تور کنار فرزاندانشان باشند و مجموعه ما نیز همراهی خانواده ها را باعث افتخار خود می داند.

در نهایت باید گفت گروه آموزشی MLG فقط تور آزمون های یوس برگزار نمی کند بلکه به طور تمام و کمال جمع بندی مباحث آزمون یوس را هم انجام می دهد و هر ساله نتیجه کار خودمان را در قبولی های مکرر دانشجویان مشاهده می کنیم . لازم به ذکر هست که همکاری بی نظیر دانش آموزان و خانواده های محترم شان در نتایج درخشان گروه آموزشی MLG نه تنها بی تاثیر نبوده است بلکه کمک به سزایی نیز کرده است.

تخفیف فقط تا 10 اردیبهشت 1402
3 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x