پیش بارگذار ایدالی
کلاس یوس

کلاس یوس

کلاس یوس

ورود به دانشگاه های برتر و با کیفیت بالا در گرو تلاش و برنامه ریزی درست و اصولی است. طبیعتا هر فردی تحصیل در رشته و دانشگاه خوب را در سر می پروراند اما عده کمی به آن دست می یابند. دلیل آن نیز مشخص است. برای رسیدن به هدف باید راه درستی را انتخاب کرد. ما قصد داریم این راه را به شما نشان دهیم. اگر می خواهید در کنکور موفق شوید در این بخش توصیه هایی درباره نحوه انتخاب کلاس کنکور یوس مناسب و نحوه برنامه ریزی برای کلاس یوس ارائه شده است. کلاس کنکور اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد برای موفقیت در کنکور می تواند موثر باشد.

برای ورود به دانشگاه های کشور ترکیه باید در آزمون یوس شرکت کرد. این آزمون هر ساله برای ورود افراد خارجی به دانشگاه های ترکیه برگزار می شود. آزمون یوس از ۵ مبحث اصلی هوش، ریاضی، منطق، پرابلم و هندسه تشکیل یافته است که مباحث منطق و پرابلم در سوالات هوش و ریاضی جای می گیرد. طبیعتا برای کسب نتیجه دلخواه در آزمون یوس یا هر آزمون دیگر، فرد متقاضی به آمادگی نیاز دارد و مجموعه MLG به عنوان برترین آموزشگاه یوس اقدام به برگزاری کلاس یوس می کند. این کلاس ها بالاترین کیفیت آموزشی را برای شما مهیا کرده است تا علاوه بر آموزش مفاهیم آزمون، با برنامه ریزی صحیح بتوانید تمام مطالب را به ذهن خود بسپارید. این برنامه ریزی ها برای هر فرد بر اساس ویژگی های شخص صورت می پذیرد تا بالاترین بازدهی حاصل شود.

کلاس یوس مجموعه MLG تمام مواردی که برای آمادگی کنکور یوس نیاز دارید را در نظر گرفته است. حتی برای داوطلبانی که هیچ مشکلی با مطالب درسی ندارند و همه ی مطالب درسی را به خوبی یاد گرفته اند اما فقط در تست زنی مشکل دارند، دوره های نکته و تست برگزار می شود.

انتخاب آموزشگاه یوس و کلاس یوس خیلی مهم و حساس می باشد، چون داوطلب کنکور یوس در دوره ی حساس و پر استرسی است و وجود هر مشکلی در آموزشگاه روی داوطلب تاثیر گذاشته و باعث بهم خوردگی درس و برنامه ریزی می شود. پس باید در انتخاب آموزشگاه یوس و کلاس یوس به این موارد توجه کرد:

۱- باید آموزشگاه مجوز رسمی داشته باشد. 

۲- برای انتخاب یک آموزشگاه خوب باید از پذیرفته شدگان و داوطلبان سال های گذشته آموزشگاه پرس و جو کرد.

 ۳- کلاس یوس را انتخاب کنید که با ساعات مطالعاتی شما هماهنگ باشد و همچنین باید در مورد معلمان نیز دقت کرد تا اساتید با تجربه را انتخاب کرد.

 ۴- حتی کیفیت کلاس ها و مطمئن بودن از اجرای به موقع آن ها هم خیلی مهم است. 

۵- از دیگر موارد مهم انتخاب کلاس یوس انجام مشاوره و برگزاری فرآیندهای آزمونی است.

مجموعه MLG با تکیه بر تجربه چندین ساله خود در برگزاری کلاس یوس و نیز با بهره گیری از بهترین اساتید حوزه یوس تلاش کرده است تا بهترین شرایط را برای داوطلبان عزیز فراهم کند. ویژگی متمایز کلاس یوس MLG ، سنجش مطالب تفهیم شده با روش بلوم می باشد. در کلاس یوس مجموعه MLG علاوه بر تفهیم مطالب از طریق کتاب های اورجینال حوزه یوس، نکات مهم توسط جزوات اختصاصی مجموعه نیز آموزش داده می شوند.

نگران نباشید چون در تمام این مراحل برای شما برنامه ریزی مطالعاتی صورت می گیرد و مشاور مجموعه MLG تا پایان کنار داوطلبان خواهد بود. طبیعتا آزمون های آزمایشی نیز از جمله ابزارهای یک کلاس یوس موفق هستند؛ بنابراین مجموعه MLG با شیوه ای متفاوت آزمون های استاندارد خود را برگزار می کند و پس از هر آزمون با ارائه کارنامه تحلیلی داوطلبان را با نقاط ضعف و قوت خود آشنا می کند.

هر آنچه که به عنوان ابزار موفقیت در آزمون یوس مورد نیاز داوطلبان است را MLG در کلاس یوس خود فراهم کرده است. کلاس یوس در مجموعه MLG هم بصورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می گردد. اساتید مجرب حوزه یوس کشور در این کلاس ها تمام مفاهیم مورد نیاز را به متقاضیان آموزش داده و به حل انواع تست های منطبق با آزمون یوس می پردازند. برای افزایش سطح داوطلبان عزیز مجموعه MLG، کلاس های از صفر و نیترو نیز در پکیج مجموعه قرار دارند که هر داوطلب به فراخور نیاز می تواند در آن ها شرکت کند.

به منظور آشنایی بیشتر روی کلاس های از صفر و نیترو کلیک کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در کلاس یوس مجموعه MLG همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید. بدون شک یافتن راه مطمعن برای رسیدن به موفقیت اولین قدم مهم در رسیدن شما به رویای تحصیلتان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.