پیش بارگذار ایدالی
کلاس یوس ترکیه

کلاس یوس ترکیه

کلاس یوس ترکیه

طبیعتا هر فردی تحصیل در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود را در سر می پروراند اما عده کمی به آن دست می یابند. دلیل آن نیز مشخص است. برای رسیدن به هدف باید راه درستی را انتخاب کرد. ما قصد داریم این راه را به شما نشان دهیم. اگر می خواهید در کنکور موفق شوید در این بخش توصیه هایی درباره نحوه انتخاب کلاس کنکور یوس مناسب و نحوه برنامه ریزی برای کلاس یوس ارائه شده است.

برای ورود به دانشگاه های کشور ترکیه باید در آزمون یوس شرکت کرد. این آزمون هر ساله برای ورود افراد خارجی به دانشگاه های ترکیه برگزار می شود.

آزمون یوس از ۵ مبحث اصلی هوش، ریاضی، منطق، پرابلم و هندسه تشکیل یافته است که مباحث منطق و پرابلم در سوالات هوش و ریاضی جای می گیرد.

طبیعتا برای کسب نتیجه دلخواه در آزمون یوس یا هر آزمون دیگر، فرد متقاضی به آمادگی نیاز دارد و مجموعه MLG به عنوان برترین آموزشگاه یوس اقدام به برگزاری کلاس یوس می کند.

این کلاس ها بالاترین کیفیت آموزشی را برای شما مهیا کرده است تا علاوه بر آموزش مفاهیم آزمون، با برنامه ریزی صحیح بتوانید تمام مطالب را به ذهن خود بسپارید. این برنامه ریزی ها برای هر فرد بر اساس ویژگی های شخص صورت می پذیرد تا بالاترین بازدهی حاصل شود.

کلاس یوس ترکیه مجموعه MLG تمام مواردی که برای آمادگی کنکور یوس نیاز دارید را در نظر گرفته است. حتی برای داوطلبانی که هیچ مشکلی با مطالب درسی ندارند و همه ی مطالب درسی را به خوبی یاد گرفته اند اما فقط در تست زنی مشکل دارند، دوره های نکته و تست برگزار می شود.

مجموعه MLG به عنوان برترین مجموعه برگزار کننده کلاس یوس ترکیه سعی کرده است تا با تکیه بر تجربه چند ساله خود و بهره گیری از برترین اساتید یوس ترکیه، موفقیت دلخواه را برای مخاطبان خود رقم بزند.

 

در کلاس یوس ترکیه مجموعه MLG تمام مفاهیم مورد نیاز کنکور یوس به ساده ترین و روان ترین شیوه های ممکن آموزش داده می شوند و پس از پایان هر مبحث، آزمون کلاس یوس ترکیه برگزار می گردد.

 به علاوه جهت ارزیابی روند آموزش دانش پذیران عزیز آزمون های آزمایشی با بیشترین شباهت به آزمون یوس ترکیه در مجموعه MLG برگزار می شود.

 پس از پایان هر آزمون نیز کارنامه تحلیلی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. این برای اولین بار است که موسسه ای چنین کارنامه ای را برای داوطلبان خود تهیه می کند. این نحوه تحلیل آزمونی می تواند دانش پذیران را در برطرف کردن نقاط ضعف خود یاری کند.

یکی دیگر از ویژگی های متمایز مجموعه MLG و کلاس یوس ترکیه این مجموعه، بهره گیری از مشاور تحصیلی به منظور برنامه ریزی و برطرف کردن نقاط ضعف دانش پذیران است. طی دوران برنامه ریزی، داوطلبان نحوه مطالعه صحیح و روش های خلاصه نویسی و مرور های بهنگام را فرا می گیرند و با ارائه گزارش کارهای خود، تمام این فرآیندها را برای کلاس یوس ترکیه بهبود می بخشند.

دوره های از صفر، دوره های نیترو و کلاس های نکته و تست سایر خدمات آموزشی مجموعه MLG در کلاس یوس ترکیه اند که افراد را برای رسیدن به موفقیت آماده می کنند.

در کلاس یوس ترکیه مجموعه MLG از جزوات تالیفی استاندارد اساتید و کتاب های ارجینال ترکی استفاده می شود. به این ترتیب دانش پذیران می توانند از بروز ترین منابع کنکور یوس استفاده کنند.

داوطلبان ورود به دانشگاه های ترکیه، بعد از شرکت در کلاس یوس ترکیه باید در آزمون یوس شرکت کنند و سپس با توجه به نمره آزمون خود اقدام به انتخاب رشته کنند. مجموعه MLG در انجام تمام این فرآیندها کنار دانش پذیران عزیز خود است تا دغدغه ای در این موارد نداشته باشند.

 ثبت نام در آزمون های یوس، تور مسافرتی اعزام به کشور ترکیه جهت برگزاری آزمون یوس، انتخاب رشته و اقدامات لازم برای ثبت نام در دانشگاه توسط مجموعه MLG صورت می گیرد.

  برای شرکت در کلاس یوس ترکیه باید تمام موارد را در نظر بگیرید تا بعدا پشیمان نشوید. از جمله می توان به موارد زیر اشاره داشت.:

  امکانات موسسه

  مدیریت موسسه

   اساتید و مشاوران موسسه

   سابقه و مجوزهای موسسه

   موقعیت جغرافیایی

   مجموعه MLG به عنوان اولین و برترین مرکز کلاس یوس ترکیه در کرج سعی کرده است تا با تکیه بر اعتماد شما عزیزان بهترین اتفاقات را برای شما رقم بزند.

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.