پیش بارگذار ایدالی
موسسه یوس در کرج

موسسه یوس در کرج

موسسه یوس در کرج

شاید بتوان گفت که یکی از دغدغه های دانش آموزان و خانواده هایشان این است که در کدام یک از دانشگاه های کشور یا خارج از کشور تحصیل کنند. یا اینکه کدام رشته با خصوصیات و استعدادشان سازگارتر است.

برای انتخاب مسیر درست در راه رسیدن به این اهداف، شاید نیاز است تا به یک موسسه آموزشی خوب مراجعه کرد. یک موسسه خوب با در اختیار داشتن مشاوران کاربلد می تواند بهترین مسیر را به افراد نشان دهد و آن ها را در راه رسیدن به هدف هایشان یاری کند. از طرفی با توجه به افزایش موسسات آموزشی، انتخاب یک موسسه خوب برای رسیدن به این اهداف نیز اهمیت بسزایی یافته است.

برای ورود به دانشگاه های ترکیه باید در آزمون یوس شرکت کرد، آزمونی متشکل از سه درس هوش، هندسه و ریاضی. این آزمون همه ساله توسط دانشگاه های ترکیه در بازه زمانی اردیبهشت تا خرداد برگزار می شود؛ البته زمزمه هایی مبنی بر متمرکز شدن برگزاری این آزمون توسط موسسه سنجش و آموزش عالی کشور ترکیه وجود دارد ولی هنوز بصورت قطعی اعلام نشده است.

این آزمون نیز متقاضیان زیادی از کشورهای مختلف دارد. در کشور ما موسسات زیادی وجود دارند که در زمینه آموزش در حال فعالیتند؛ در حالی که خیلی از آن ها از امکانات اولیه نیز برخوردار نیستند اما با تبلیغات زیادی که دارند تلاش می کنند خود را یک موسسه خوب جلوه دهند.

اولین نکتهای که هنگام انتخاب یک موسسه باید به آن توجه کرد، بررسی سایت موسسه آموزشی است تا ببینید آیا نام اساتید، رزومه و شرایط کلاس ها و سایر موارد در سایت درج شده است یا خیر. نکته بعدی که باید به آن توجه کنید محیط آموزشی موسسه است.

برخی موسسات آموزشی از اساتید خوبی بهره مند هستند اما ممکن است محیط مناسبی نداشته باشند. لذا سعی کنید این نکته را هم در نظر بگیرید. یکی دیگر از ویژگی های یک موسسه خوب خدماتی است که به دانش آموزان ارایه می دهد. خدمات می تواند در قالب مشاوره، آزمون، جزوات و نظایر آن ها باشد.

برخی از ویژگی های مهم به صورت خلاصه: 

محیط آموزشی موسسه

 اساتید آموزشی موسسه

 امکانات موسسه

مدیریت موسسه آموزشی و کادر آن نیز نقش بسزایی در موفقیت یک مجموعه دارند.

 مدیریت موسسه یوس در کرج MLG سعی کرده است تا افراد متخصص در زمینه تحصیل در ترکیه را گرد هم آورد تا تمام موارد بصورت کاملا حرفه ای پیش رود.

طبیعتا برای موفق شدن در آزمون یوس وجود اساتید دلسوز و کارآمد نیز ضامن موفقیت خواهد بود. مجموعه MLG با بهره گیری از بهترین اساتید یوس کشور سعی دارد تا بالاترین کیفیت آموزشی را در اختیار دانش پذیران موسسه قرار دهد.

استفاده از جزوات تالیفی و کتاب های ارجینال ترکی در کنار آزمون های مستمر کلاسی و کاربرگ های تمرین در منزل جزو ویژگی های متمایز موسسه MLG است.

کلاس های سالیانه نرمال، سالیانه TR، از صفر هندسه، از صفر ریاضی، نیترو هوش، نیترو هندسه، نیترو ریاضی و نکته و تست به همراه جمع بندی از جمله کلاس هایی است که در موسسه MLG برگزار می گردد.

موسسه یوس در کرج

به منظور ارزشیابی آموخته های دانش پذیران، آزمون های استاندارد آزمایشی نیز برگزار می گردد تا نقاط ضعف و قوت هر فرد مشخص شود.

پس از پایان هر آزمون به منظور بررسی جزئیات آموزشی، کارنامه تحلیلی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. در طول دوره های آموزشی، یک مشاور دانش آموخته کشور ترکیه در کنار دانش پذیران موسسه می باشد تا گام به گام اصول صحیح مطالعه و پیشرفت را در اختیار آن ها قرار دهد.

برنامه ریزی فردی،گزارش گیری، مشاوره غذایی، روش های خلاصه نویسی، تست های هدفمند، مدیریت زمانی و … از جمله مواردی هستند که در طول دوره های سالانه توسط مشاور مجموعه در اختیار دانش پذیران قرار می گیرد.

موسسه MLG به عنوان بهترین و بزرگترین موسسه یوس در کرج تمام خدمات ثبت نام دانشگاه، تور آزمونی، انتخاب رشته، پذیرش دانشگاهی و ثبت نام های بورسیه را برای متقاضیان انجام می دهد.

موسسه MLG دارای دو شعبه فعال در شهر کرج واقع در طالقانی شمالی و مهرشهر می باشد و کلاس های آموزشی هوشمند پذیرای متقاضیان عزیز است. نتایج درخشان موسسه MLG در سال های اخیر نشان دهنده کیفیت بالای آموزشی مجموعه MLG است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره گیری از دوره های مجموعه ما، کافیه با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.